Chcę zacząć FBA Amazon, ale nie wiem od czego zacząć/jak zacząć. - Amazon Freedom Project

Chcę zacząć FBA Amazon, ale nie wiem od czego zacząć/jak zacząć.

10 kwietnia 2019
Chcę zacząć FBA Amazon, ale nie wiem od czego zacząć/jak zacząć.
 1. Zainwestuj w bogatszą wiedzę, bardziej wyspecjalizowaną. Polecam Ci w tym celu mojego ebooka, gdzie znajdziesz 75 najczęściej zadawanych pytań przez początkujących, więc zapewne na te pytania, które przychodzą Ci teraz do głowy, odpowiedziałem właśnie w tym ebooku. Nie musisz więc tracić czasu. Możesz zakupić takiego ebooka. Pytania zbierałem przez ostatnie pół roku i sam na nie odpowiadałem, więc mogę poświadczyć Ci, że informacje w nim zawarte są rzetelne i zgodne z prawdą. Przykładowe pytania jakie znajdziesz w tym ebooku to: jak znaleźć produkty, jakie są ukryte koszty w tym biznesie, na jakim rynku powinieneś zacząć itd.Wiedza, jej zdobywanie, to pierwszy krok jaki powinieneś zrobić.
 2. Dołącz do grupy na Facebooku, którą założyłem. A jeżeli już na niej jesteś, to świetnie, bo tam jest prawdziwa kopalnia wiedzy, informacji, pytań i odpowiedzi, które rozjaśnią Ci sytuację w danym temacie.
 3. Przejrzyj mój cały kanał na Youtube, który pokaże Ci czym jest naprawdę Amazon FBA. Możesz oglądać także innych Youtuberów, ale zaznaczam, że w przeważającej części są to materiały anglojęzyczne. Mój kanał powstał niecały rok temu, więc nie znajdziesz tu wszystkich niezbędnych informacji, dlatego zachęcam Cię do ich poszukiwania również na innych kanałach.
 4. Zainwestuj w bogatszą wiedzę, bardziej wyspecjalizowaną. Polecam Ci w tym celu mojego ebooka, gdzie znajdziesz 75 najczęściej zadawanych pytań przez początkujących, więc zapewne na te pytania, które przychodzą Ci teraz do głowy, odpowiedziałem właśnie w tym ebooku. Nie musisz więc tracić czasu. Możesz zakupić takiego ebooka. Pytania zbierałem przez ostatnie pół roku i sam na nie odpowiadałem, więc mogę poświadczyć Ci, że informacje w nim zawarte są rzetelne i zgodne z prawdą. Przykładowe pytania jakie znajdziesz w tym ebooku to: jak znaleźć produkty, jakie są ukryte koszty w tym biznesie, na jakim rynku powinieneś zacząć itd.
 5. Zakup kursu. Zauważyłem, że osoby, które zgłaszały się do mnie, a nie zakupiły kursu Amazona popełniały niesamowicie dużo błędów związanych z rozwojem tego biznesu. Możecie oczywiście zacząć bez zaopatrzenia się w taki kurs, ale naprawdę tego nie polecam, bo z doświadczenia wiem ile takie błędy mogą Was kosztować. Przygotowałem dla Was kurs zrobiony typowo pod polskiego odbiorcę, sprzedaż na rynki europejskie i do Stanów Zjednoczonych. Zaznaczam również, że kursy głównie ze Stanów Zjednoczonych skupiają się tylko i wyłącznie na tamtejszym rynku. Jeżeli bierzecie się poważnie za ten biznes, to tak też powinniście do niego podchodzić, dlatego mimo wszystko zachęcam Was do zakupienia kursu. W grę wchodzą Wasze pieniądze, więc odpowiedzialną decyzją jest jak najlepiej przygotować się do tego, żeby tych pieniędzy nie stracić.
 6. Zakup kursu. Zauważyłem, że osoby, które zgłaszały się do mnie, a nie zakupiły kursu Amazona popełniały niesamowicie dużo błędów związanych z rozwojem tego biznesu. Możecie oczywiście zacząć bez zaopatrzenia się w taki kurs, ale naprawdę tego nie polecam, bo z doświadczenia wiem ile takie błędy mogą Was kosztować. Przygotowałem dla Was kurs zrobiony typowo pod polskiego odbiorcę, sprzedaż na rynki europejskie i do Stanów Zjednoczonych. Zaznaczam również, że kursy głównie ze Stanów Zjednoczonych skupiają się tylko i wyłącznie na tamtejszym rynku. Jeżeli bierzecie się poważnie za ten biznes, to tak też powinniście do niego podchodzić, dlatego mimo wszystko zachęcam Was do zakupienia kursu. W grę wchodzą Wasze pieniądze, więc odpowiedzialną decyzją jest jak najlepiej przygotować się do tego, żeby tych pieniędzy nie stracić. W ebooku znajdą się również informacje, gdzie warto założyć firmę, plusy i minusy każdego z tych rozwiązań. Jeżeli  myślicie nad założeniem firmy w Anglii, to polecam Wam ebooka na temat firmy i podatków w Anglii. Ebook na temat firmy i podatków w Stanach Zjednoczonych i Polsce jest również w trakcie przygotowań. Takie kompendium wiedzy będzie więc u mnie dostępne już niebawem. Wszystkie informacje znajdziecie w jednym miejscu.
 7. Zanim wejdziesz w ten biznes, zastanów się czy masz na niego pieniądze. Pamiętaj, żeby go nie zaczynać z długimi, bo bardzo w tym momencie ryzykujesz.
 8. Zanim założysz firmę, znajdź produkt na Amazonie, bo dopóki go nie będziesz miał, nic nie będzie Ci potrzebne. Nie musisz więc otwierać firmy, która będzie sobie przez jakiś czas stała i za którą będziesz musiał płacić np. ZUS, bo nie masz jeszcze produktu, który możesz zacząć sprzedawać na Amazonie.
 9. Po znalezieniu produktu i dogadaniu się z producentem możesz śmiało założyć firmę. To dopiero wtedy następuje ten etap. Firma jest Wam potrzebna, żeby dany towar zamówić.
 10. Zaczynasz sprzedaż swojego produktu, rozwijasz działania marketingowe związane z Twoim towarem itd.

2 Komentarzy

 1. PAWEŁ GRZYB 23 lipca 2019

  DZIEŃ DOBRY ,

  JESTEM ZDETERMINOWANY I CHCĘ ZACZĄĆ DZIAŁAĆ NA AMAZONIE FBA ,

  POZDRAWIAM ,

 2. ARN 19 sierpnia 2019

  Witam, jestem zainteresowany sprzedażą na Amazon, od czego powinienem zacząć? Od razu kupić kura czy zdobyć gdzieś jeszcze podstawowa wiedzę i dopiero pomyśleć o kursie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *