Ebooki - Amazon Freedom Project


AMAZON FREEDOM PROJECT

EBOOKI

65 najczęściej zadawanych pytań

Jeśli jesteś osobą początkującą, masz dużo pytań, lecz wciąż mało odpowiedzi na temat działań firmy oraz podatkowych w związku z Amazonem? W takim razie ten ebook jest dla Ciebie! Jestem pewien, że właśnie tu znajdziesz ogromną ilość wiedzy której potrzebujesz na początek, jeśli zastanawiasz się nad firma w Polsce. Jestem również pewien, że wiedza tu zgromadzona pozwoli Ci podjąć decyzję czy jest to biznes dla Ciebie i czy firma w Polsce, to dobre miejsce dla Twojego biznesu on-line.

Wraz z pomocą księgowego Kamila Kempistego, przygotowałem dla Ciebie odpowiedzi na NAJCZĘŚCIEJ zadawane mi pytania przez ostatni rok. Jest to kompendium wiedzy dla osób które myślą o firmie w Polsce. 

Ebook skierowany jest głównie:

 • Do osób początkujących, które zainteresowały się biznesem na Amazonie i myślą aby rozpocząć ten biznes, a nie wiedza gdzie założyć firmę i zastanawiają się nad firmą w Polsce
 • Do osób, które mają dużo pytań, a wciąż mało rzetelnych odpowiedzi odnośnie księgowości, podatków i firmy w Polsce
 • Do osób, które chcą dokształcać się w tematach podatkowych
 • Do osób, które są głodne wiedzy, a ciężko im znaleźć tego czego potrzebują w Internecie, ponieważ rzetelnych informacji odnośnie firmy i księgowości przy sprzedaży w modelu FBA jest bardzo mało.
65 najczęściej zadawanych pytań

Jeśli jesteś osobą początkującą, masz dużo pytań, lecz wciąż mało odpowiedzi na temat działań firmy oraz podatkowych w związku z Amazonem? W takim razie ten ebook jest dla Ciebie! Jestem pewien, że właśnie tu znajdziesz ogromną ilość wiedzy której potrzebujesz na początek, jeśli zastanawiasz się nad firma w UK. Jestem również pewien, że wiedza tu zgromadzona pozwoli Ci podjąć decyzję czy jest to biznes dla Ciebie i czy firma w UK, to dobre miejsce dla Twojego biznesu on-line.

Wraz z pomocą księgowego Szymona Niestryjewskiego, przygotowałem dla Ciebie odpowiedzi na NAJCZĘŚCIEJ zadawane mi pytania przez ostatni rok. Jest to kompendium wiedzy dla osób które myślą o firmie w UK. 

Ebook skierowany jest głównie:

 • Do osób początkujących, które zainteresowały się biznesem na Amazonie i myślą aby rozpocząć ten biznes, a nie wiedza gdzie założyć firmę i zastanawiają się nad firmą w UK
 • Do osób, które mają dużo pytań, a wciąż mało rzetelnych odpowiedzi odnośnie księgowości, podatków i firmy w UK
 • Do osób, które chcą dokształcać się w tematach podatkowych
 • Do osób, które są głodne wiedzy, a ciężko im znaleźć tego czego potrzebują w Internecie, ponieważ rzetelnych informacji odnośnie firmy i księgowości przy sprzedaży w modelu FBA jest bardzo mało.
75 najczęściej zadawanych pytań

Jeśli jesteś osobą początkującą w temacie Amazon FBA, to ten ebook jest właśnie dla Ciebie! Znajdziesz tu odpowiedzi na różne pytania, niektóre już poruszałem na YT lub LIVE, niektóre są tylko w kursie, a niektóre poruszałem tylko na szkoleniach. Teraz odpowiedzi na wiele pytań znajdziesz w jednym miejscu obszernie opisane i wyjaśnione.

Przede wszystkim, kupując ebooka zaoszczędzisz mnóstwo czasu i nerwów. Wiem, jak to jest szukać czegoś godzinami w Internecie, a tutaj rzetelne informacje znajdziesz w jednym miejscu.

Ebook skierowany jest głównie:

 • Do osób początkujących, czyli takich które niedawno dowiedziały się o Amazonie i myślą aby rozpocząć ten biznes, ale się wahają
 • Do osób, które mają dużo pytań, a wciąż mało rzetelnych odpowiedzi
 • Do osób, które chcą dokształcać się zanim zakupią kurs
 • Do osób, które są głodne wiedzy, a ciężko im znaleźć tego czego potrzebują w Internecie

Jeśli jesteś osobą początkującą, masz dużo pytań, a wciąż mało odpowiedzi? To zapraszam Cię do zakupu. Jestem pewien, że właśnie tu znajdziesz ogromną ilość wiedzy której potrzebujesz na początek, jeśli zastanwiasz się nad sprzedażą w USA. Jestem również pewien, że wiedza tu zgromadzona pozwoli Ci podjąć decyzję czy jest to biznes dla Ciebie i czy firma w USA, to dobre miejsce dla Twojego biznesu.

Wraz z pomocą księgowego z Jungle Books, przygotowałem dla Ciebie odpowiedzi na NAJCZĘŚCIEJ zadawane mi pytania przez ostatni rok. Jest to kompendium wiedzy dla osób które myślą o sprzedaży w USA.

Ebook skierowany jest głównie:

 • Do osób początkujących, które zainteresowały się biznesem na Amazonie i myślą aby rozpocząć ten biznes, a nie wiedza gdzie założyć firmę i zastanawiają się nad firmą w USA
 • Do osób, które mają dużo pytań, a wciąż mało rzetelnych odpowiedzi odnośnie księgowości, podatków i firmy w USA
 • Do osób, które chcą dokształcać się w tematach podatkowych
 • Do osób, które są głodne wiedzy, a ciężko im znaleźć tego czego potrzebują w Internecie, ponieważ rzetelnych informacji odnośnie firmy i księgowości przy sprzedaży w modelu FBA jest bardzo mało