FAQ - Amazon Freedom Project

FAQ

6 czerwca 2019
 • Czy kurs można zakupic w każdym momencie?

  Tak, kurs można zakupić w każdym dogodnym dla Ciebie momencie. Możesz go zakupić poprzez wejście w zakładkę KURS i płacąc kartą, lub też możesz wysłać do mnie maila na [email protected] jeżeli chciałbyś zapłacić za kurs przelewem lub przez PayPal.

 • Czy z Twoim kursem można osiągnąć sukces?

  Odpowiedź brzmi – TAK. Mój kurs jest najobszerniejszym kursem nt. Amazon FBA w Polsce, a wiedzę z niego czerpię głównie ze źródeł znajdujących się w USA – czyli kolebce tego biznesu. Moi kursanci sprzedają z sukcesami na całym świecie. Najświeższa kursantka osiągnęła obrót rzędu $15.000 w 2 miesiącu swojej sprzedaży. Jednak pamiętaj, że Twój sukces zależy tylko od Ciebie. Ja daję Ci do dyspozycji najlepsze narzędzie, ale to Ty musisz się nim umiejętnie posługiwać.

 • Jak można się z Tobą skontaktować?

  Skontaktować ze mną możesz się poprzez zakładkę kontakt lub wysyłając maila na [email protected]

 • Czy Amazon to dobry biznes w 2019 roku?

  Jest to pytanie niezwykle popularne, które pada codziennie pod każdym kanałem na YouTube, w każdej grupie dotyczącej Amazona oraz u mnie w skrzynce mailowej. Odpowiedziałem na nie dość obszernie w darmowym eBooku, którego możesz ściągnąć powyżej.

 • Ile zarobiłeś w najlepszym miesiącu na Amazonie?

  W najlepszym miesiącu na Amazonie, którym był grudzień 2018, zarobiłem ponad 100.000zł na czysto ze sprzedaży 3 produktów.

 • Jaki film powinienem obejrzeć jako pierwszy jeśli interesuje mnie Amazon?

  Jeżeli chcesz zacząć z tematyką Amazon FBA, to polecam Ci film poniżej. W nim dowiesz się czym tak naprawdę jest Amazon FBA i jakie kroki należy wykonać, aby zacząć sprzedaż. https://youtu.be/k4-LxuxQyuQ

 • Co możesz mi zaoferować?

  Na mojej stronie znajdziesz DOSŁOWNIE wszystko co potrzebne jest, aby zacząć ten biznes. Polecam Ci zacząć od darmowego eBooka – którego możesz ściągnąć, a gdy już zdecydujesz o tym, czy ten biznes jest dla Ciebie, zachęcam do zakupu mojego kursu “Amazon Freedom Project” oraz webinarów.