O mnie - Amazon Freedom Project

CZEŚĆ, JESTEM NORBERT

Pozwólcie, że się przedstawię tym, dla których ten model biznesowy jakim jest Amazon FBA oraz ten blog jest czymś nowym. Nazywam się Norbert Adutis i jestem 29-letnim przedsiębiorcą, który sprzedaje na Amazonie, oraz uczy o tym jak zarabiać pieniądze w oparciu o tę platformę. W Polsce niezbyt wiele mówi się o tym sposobie na zarobek, a ja postanowiłem to zmienić. Ale poza tym, jestem po prostu zwyczajnym gościem, który uwolnił się od pracy na etacie i w końcu pracuje i kieruje swoim życiem tak jak chce.

Każdego dnia marzyłem o tym, aby w końcu zrezygnować ze swojej pracy, bo zwyczajnie nigdy za bardzo nie lubiłem pracować dla kogoś. Nienawidziłem wstawania w poniedziałki, pracowania długich godzin tylko po to, by na koniec miesiąca dostać wypłatę, która była o dużo za mała na moje marzenia i ambicje. Podświadomie zawsze wiedziałem, że chcę czegoś więcej od życia. Lepszej i lżejszej pracy, która dawałaby mi większe pieniądze.

W końcu znalazłem coś, co nazywa się Amazon FBA i dzięki temu jestem, tu gdzie jestem.
W ciągu TYLKO roku udało mi się osiągnąć lekko ponad 1.000.000zł obrotu i teraz dzielę się tym z Tobą będąc w 100% autentyczny i szczery mówiąc o moich sukcesach i porażkach (bo one też były), które odniosłem w momencie, gdy skalowałem swój biznes, aby przynosił mi on 7-cyfrowe kwoty rocznie.

Zjedź na dół, aby dowiedzieć się więcej.

GARSTKA FAKTÓW O MNIE…

  • Jestem twórcą jednego z najlepszych kursów na tamat Amazon FBA w Polsce, czyli Amazon Freedom Project
  • Jestem założycielem największej grupy na Facebooku dotyczącej Amazon FBA w Polsce
  • Zarobiłem swój pierwszy milion w niecały rok od startu swojego biznesu
  • Pomogłem setkom zwykłych ludzi znaleźć nadzieję na zmianę swojego życia
  • Nie kupiłem Lamborghini (choć mogę sobie na to pozwolić), ponieważ moje marzenia są większe niż posiadanie takiego samochodu i od prawie dwóch lat robię wszystko by je osiągać. Jedno po drugim.

ALE JUŻ DOŚĆ O MNIE. SKUPMY SIĘ NA TOBIE.

Ta strona internetowa, blog oraz kanał na YouTube są stworzone po to, by pomóc takim nowicjuszom jak Ty i zmienić ich w przedsiębiorców. Dokładnie w taki sposób jak ja zmieniłem siebie.

Możesz kupić kurs, aby wystartować z jak największym przytupem lub możesz najpierw pochłonąć wiedzę z grupy na Facebooku czy kanału na YouTube.

Moją misją tutaj jest pomóc uwierzyć Ci, że Ty tez możesz zmienić swoje życie, że Tobie też się uda. Kilka lat temu tę drogę pokazała mi moja dziewczyna, a dzisiaj ja chcę pokazać ją Tobie.

Mam nadzieję, że to co tu znajdziesz Ci pomoże!

P.S. Jeżeli chcesz wystartować jak najszybciej, to zapoznaj się z TYM EBOOKIEM, który pozwoli Ci zdecydować, czy ten biznes jest dla Ciebie, czy też nie.